Звезды поздравили Украину с Днем Независимости

0

24 августа Украина отмечала 26-ю годовщину Независимости. С праздником украинцев поздравили и наши знаменитости.

«З Днем Незалежності! Миру і Божої ласки нам!» — написал в своем блоге Александр Пономарев.

 

«С днем рождения! С днем рождения, моя родная страна! Помню эти секунды перед выступлением в Атланте на Олимпийских Играх. Хорошо помню, что помогло мне собрать все силы, успокоить сердце, охладить голову… прочувствовать каждую клеточку своего тела… Я летела, летела над своим домом, двором, над любимыми украинскими городами, Днепром… И я сделала это.. это была не просто победа, это была победа над собой.. Олимпийский пьедестал.. рекорд. Рекорд, который ставит не первый уже десяток лет, мою родную страну на первое место среди лучших. Но я точно знаю, что мы будем среди первых и по уровню жизни, и по сохранению нашей природы, традиций… Люблю тебя, моя родная колыбель Мира, Украина!» — написала олимпийская чемпионка Лилия Подкопаева.

«За іронією долі, це фото було зроблено 24 серпня 1991 року, коли Україна стала незалежною, в мій день народження!» — подписал именниник Юрий Горбунов свое архивное фото.

«Вітаю кожного з нас з 26-ю річницею Незалежності України! Незалежність — це нескінченна боротьба і неймовірний стимул весь час вдосконалювати себе и свою країну. Я бажаю нам ставати краще, ніж ми є, і зберегти найдорожче — нашу свободу! Україна — це наш дім. І я мрію, аби у нас запанував мир, щоб ми стали країною щасливих людей. Достойними громадянами, які прагнуть до самоосвіти, духовного розвитку, гармонії. В нас дуже талановиті та працьовиті люди, вільні духом, в нас неймовірно гарна країна, багата земля. В нас є все для щасливого майбутнього!  Вірю в Україну, вірю в кожного з нас! Зі святом, Україно!» — поздравила украинцев победительница Евровидения-2016 Джамала.

«З Днем Незалежності»,— оставил короткое поздравление Эктор Хименес-Браво.

«З днем народження, країно! Ми тебе любили ще навіть до народження і чекали як найбажанішу дитину. Рости, рідна! Ми любимо тебе», — написала под старым фото ведущая Маричка Падалко.

 

«С днем Независимости, моя красивая страна», — написала под фото в вышиванке ведущая Леся Никитюк.

«Сьогодні День Незалежності України! Вітаю зі святом всіх українців. Дякую всім, хто творив незалежну історію моєї країни! Моя країна НЕЗАЛЕЖНА! Слава Україні!», — написала победительница Евровидения-2004 Руслана.

«Незалежність підіймає на крилах. Відповідальність не дає ці крила спалити. Маючи і те, і інше, можна долетіти до мети!» — написал в своем Twitter Святослав Вакарчук.

«Вітаю Україну з Днем Незалежності! Бажаю миру, добра та процвітання кожному. Нехай Господь оберігає Україну. Зі Святом!» — Ани Лорак оставила поздравление.

«З Днем Незалежності, моя Україно! Я знаю, зараз важко, але разом — ми сила! Це не просто слова… Головне — діяти, кожен на своєму місці будує нашу прогресивну, талановиту країну»,— написала певица Светлана Тарабарова.

«З Днем Незалежності!!! Від усієї нашої Дикої сімейки», — поздравила Украину Лилия Ребрик.

Комментарии закрыты администрацией.