Сергей Притула ответил троллингом Ольге Фреймут

0

Недавно Ольга Фреймут поделилась секретами, как правильно плакать, в частности – перед влиятельными мужчинами. Ведущая подробно описала инструкцию о том, какой тушью пользоваться, какое освещение выбирать и под каким ракурсом лучше плакать, чтобы это впечатлило вашего «зрителя».

Интернет-аудитория восприняла откровения Ольги Фреймут неоднозначно: кто-то отметил, что у ведущей тонкое чувство юмора, а кто-то решил, что плакать на публику – дело неблагородное, и советы Ольги не стоят внимания.

Свое мнение по этому поводу высказал и Сергей Притула. Коллега ведущей по Новому каналу опубликовал в Фейсбуке «ответочку»:

«Клаптик моєї книги з етикету. Обов’язково допишу… але поки: Як правильно реагувати, коли поряд плаче жінка: 1) Якщо поряд з вами плаче жінка – радійте! Адже ви впливовий! І ви заслужили на це шоу! 2) Радійте беззвучно. Смійтесь, як Чак Норріс в будь-якому кіно. Щоб чутно було лише, як тріскає губа. 3) Не дозволяйте їй плакати на вашому плечі. 100% у неї не водостійка туш! Те, що вона в цей момент буде схожа на одного з героїв Хіта Леджера – це фігня, а от ваш піджак ні в чому не винуватий! 4) Якщо жінка плаче в добре освітленому місці – це добре. Можете розглянути її з усіх сторін. Якщо під час плачу у неї течуть шмарклі, почервоніла шкіра, відбуваються неконтрольовані приступи метеоризму і обличчя схоже на дупу шарпея – терміново запхайте жінку у напівтьмяне місце! Але обов’язково волочіть привабливішим профілем від себе. Як-не-як, на вас дивляться люди! 5) Якщо та «нєвмєняшка» продовжує ревіти і намагається сперти все на алергію, просто виведіть на поріг і дайте підсрачника черевиком із вашими ініціалами. А поки летітиме, скажіть щось таке: «Цвіте конопля. Ця ейфорія… Даруйте». Немає сенсу витрачати коштовні емоції на фальшиву інтелігенцію!»

Комментарии закрыты администрацией.