Мария Яремчук снялась в клипе Ivan Navi

0

Ivan Navi представил новый клип «Химия», ради которого вернулся на ринг — в юности профессионально занимался боксом.

Главной героиней новой видеоработы стала певица Мария Яремчук, которая также приняла участие и в записи трека. Свой фрагмент в песне артистка начитала в стиле реп.

«Марія  додала пісні «Хімія» особливого шарму. Дуже круто, що ми опинились на одній музичній хвилі і зробили цей feat! З нею було надзвичайно легко і приємно долати весь знімальний марафон кліпу. Зйомки тривали довго, і за весь знімальний процес у нас було не більше однієї години на відпочинок. Навіть попри те, що на ринг виходив я, для мене справжнім бійцем тих двох днів була Марія. За сценарієм вона брала участь практично у всіх знімальних сценах, а коли мала вільні декілька хвилин — поверталась на майданчик і просто підтримувала зі сторони. Це додавало сил на рингу. За дівчат мені битися не вперше, тому вийшло все максимально по-справжньому», — рассказал о съемках Ivan Navi.

В центре сюжета видеоработы – классический любовный треугольник. Два друга боксера влюблены в одну девушку, они сходятся в схватке на ринге за ее сердце.

«Іван – надзвичайно позитивний хлопець і талановитий виконавець, який сьогодні демонструє динамічний музичний розвиток. Саме тому я погодилася на feat з ним. Почувши пісню вперше, відчула себе старшокласницею, і, власне, її і зіграла в кліпі. На знімальному майданчику ми постійно жартували і сміялися, що навіть не помітили як промайнули дві доби», — поделилась Мария Яремчук.

Специально для клипа «Химия» режиссеры Дмитрий Манифест и Дмитрий Шмурак построили 5 локаций на двух платформах на территории киностудии им. А. Довженко: боксерский ринг, парк, баскетбольную площадку и две комнаты героев.

Иван на протяжении 2 месяцев готовился к съемкам в спаррингах с профессиональными боксерами, а также специально для клипа похудел на 7 кг.

Комментарии закрыты администрацией.